Skip to main content

Teleinformatyka

Naszym celem jest wsparcie i pomoc w wyborze rozwiązań teleinformatycznych, które przyczynią się do zwiększenia efektywności procesów w firmie i optymalizacji kosztów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i gronu ekspertów sprawnie analizujemy potrzeby biznesowe klientów. Konsultujemy i pomagamy dobrać adekwatne rozwiązania, które realizujemy kompleksowo od projektu poprzez wdrożenie oraz późniejsze wsparcie i utrzymanie.

 

Serwery

Serwery, macierze, wirtualizacja

Zadbaj, aby Twój biznes mógł się koncentrować na swojej podstawowej działalności i pozwól nam sobie pomóc w obszarze serwerów i pamięci masowych.

Oferujemy kompleksową obsługę - od projektu, przez wdrożenie, po migrację, testy i późniejszy rozwój.

 

LAN, WiFi, UTM - urządzenia aktywne

Realizujemy kompleksowe projekty sieciowe, obejmujące różnorodne wymagania i potrzeby naszych Klientów. Stawiamy na otwartą architekturę i uznane standardy, które zapewniają odpowiednią wydajność, pozwalają ograniczyć koszty oraz zachować elastyczność niezbędną do integrowania nowych rozwiązań w przyszłości.

LAN, WiFi, UTM

 

Telekomunikacja

Telekomunikacja

Podstawę oferowanych przez nas rozwiązań komunikacyjnych stanowią osiągnięcia Alcatel-Lucent Enterprise - przodującego światowego dostawcy technologii i produktów połączeniowych w zakresie komponentów elektronicznych, sieciowych i telekomunikacyjnych.

 

Telewizja hotelowa

Obecnie klienci oczekują więcej niż tylko ogólnie dostępnej oferty cyfrowej telewizji naziemnej, czy odbiór darmowych programów telewizji satelitarnej. Jednym z najlepszych sposobów na uzupełnienie oferty i zareklamowanie oferty hotelu jest własny program promocyjny. Klient, po włączeniu odbiornika zobaczy audycję hotelu, co pozwoli mu na skorzystanie z oferowanych przez obiekt usług.

Telewizja hotelowa

 

Telekomunikacja

Digital Signage

Oferujemy współczesną alternatywę dla tradycyjnych nośników reklamowych, takich jak banery czy billboardy. Do emisji treści wykorzystujemy sieć połączonych ze sobą ekranów cyfrowych, co w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań daje użytkownikom pełną kontrolę nad tym, co w danej chwili jest wyświetlane. Umożliwia to kontrolę nad prezentowaną treścią i gwarantuje, że przekaz będzie zawsze aktualny i dopasowany do odbiorcy.

 

Systemy nagłośnieniowe i instalacje dźwiękowe

Oferujemy rozwiązania w oparciu o produkty grupy Harman Professional - największego producenta zintegrowanych rozwiązań audio-wideo na świecie.

  • Projektujemy
  • Konsultujemy
  • Wspomagamy integrację systemów AV
  • Szkolimy
  • Dostarczamy kompleksowe rozwiązania
  • Zapewniamy opiekę serwisową
Telewizja hotelowa