Skip to main content

Klimatyzacja i wentylacja

W obszarze klimatyzacji i wentylacji oferujemy rozwiązania w oparciu o ponad 30-letni dorobek firmy A.W. Klima. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy chętnie wybieranym partnerem przez wielu generalnych wykonawców i inwestorów.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i inżynierów. Dzięki swojej ambicji i stale podnoszonym kwalifikacjom jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym powierzonym nam zadaniom. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji - od stworzenia wstępnych koncepcji, wykonanie projektu budowlanego instalacji, poprzez wykonawstwo, uruchomienie, pomiary oraz szkolenie personelu. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, indywidualne podejście do klienta oraz wykwalifikowany zespół fachowców. Zapewniamy również serwis w okresie gwarancji jak również w późniejszym etapie eksploatacyjnym.

 

Projektowanie

Projektowanie

Oferujemy przygotowanie inwestycji w obszarze wykonania projektów budowlanych, wykonawczych, kosztorysów z zakresu instalacji wentylacji i klimatyzacji dla potrzeb obiektów o każdym rodzaju użyteczności.

 

Produkcja

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia prefabrykację wszystkich niezbędnych elementów wentylacyjnych, co zapewnia sprawną i bezkolizyjną realizację prowadzonych inwestycji.

Produkcja

 

Realizacja

Realizacja

Posiadamy bogate referencje z realizacji wielu obiektów użyteczności publicznej, obiektów sportowych, basenów, biurowców, hoteli, obiektów przemysłowych, jak również budynków mieszkaniowych.

 

Serwis

Nasz dział serwisu zapewnia naszym klientom obsługę zarówno w okresie gwarancji, jak również w późniejszym etapie eksploatacyjnym instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Serwis