Skip to main content

Bezpieczeństwo

W sferze bezpieczeństwa oferujemy produkty renomowanych światowych producentów, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu związanym z zabezpieczeniem budynków zaprojektujemy i dostarczymy kompleksowe rozwiązania dla obiektów każdej wielkości i przeznaczenia.

Nieustannie poszerzamy nasze usługi i dążymy do jak najlepszego poznania i zrozumienia potrzeb naszych klientów. Służymy pomocą i radą w złożonych kwestiach dotyczących mechanizmów ochrony osób i mienia, aby wspólnie z klientem wypracować optymalny i kompleksowy system bezpieczeństwa.

 

System Kontroli Dostępu (SKD)

System Kontroli Dostępu (SKD)

W obszarze kontroli dostępu współpracujemy z producentem rozwiązań SALTO Systems. Dzięki temu możemy oferować klientom sprawdzone i solidne rozwiązania przy optymalnej relacji ceny do jakości.

 

System monitoringu wizyjnego (CCTV)

Projektujemy systemy monitoringu wizyjnego z precyzyjnym uwzględnieniem stref chronionych i stref martwych na bazie sieci komputerowych. Oferujemy systemy rejestracji i archiwizacji obrazu, jak również oferujemy zdalny dostęp on-line do obrazu z kamer za pomocą urządzeń przenośnych. Telewizja dozorowa jest obecnie koniecznym i skutecznym uzupełnieniem wszelkich systemów alarmowych.

System monitoringu wizyjnego (CCTV)

 

System sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN

System sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN)

System sygnalizacji włamania i napadu powinien skutecznie i jak najszybciej wykryć intruza w chronionym obiekcie i przekazać tę informację w celu podjęcia stosownych działań. Sercem każdego systemu jest centrala alarmowa. Służy ona do sterowania pracą systemu sprawującego nadzór nad bezpieczeństwem chronionego obiektu.

 

Dźwiękowy system ostrzegawczy (DSO) i nagłośnienie

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze są elementem wspomagającym ochronę przeciwpożarową w nowoczesnych budynkach. Jest to połączenie alarmu ppoż z systemem rozgłoszeniowym, w którym informacje przekazywane są w sposób prosty i zrozumiały, celem ewakuacji zagrożonych osób, ochrony ich życia i zdrowia. Mogą być także wykorzystywane do typowych funkcji komercyjnych takich jak nadawanie muzyki w tle, transmisja reklam, informacje o promocjach czy nadawanie komunikatów informacyjnych kierowanych do określonych odbiorców. W tym obszarze oferujemy rozwiązania renomowanych producentów takich jak Bosch, czy TOA.

Dźwiękowy system ostrzegawczy (DSO) i nagłośnienie

 

System Sygnalizacji Pożaru (SAP, SSP)

System Sygnalizacji Pożaru (SAP, SSP)

System sygnalizacji pożaru to najważniejszy system bezpieczeństwa instalowany w obiektach. Służy do wykrywania, sygnalizowania i powiadamiania o zagrożeniu pożarowym oraz do wykonywania funkcji sterujących. Zapewniamy odpowiednie zaprojektowanie, wybór niezawodnego systemu oraz prawidłowe wykonanie instalacji niezbędnej dla zapewnienia zgodności formalnej i technicznej z obowiązującymi przepisami, co gwarantuje inwestorowi odbiór budynku przez Państwową Straż Pożarną (PSP).

 

Wideodomofony, domofony, interkomy

W swojej ofercie mamy domofony i wideodomofony renomowanych firm. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie do każdych drzwi, do każdej furtki.

Wideodomofony, domofony, interkomy