Skip to main content

O Wiecom

Jesteśmy polską firmą posiadającą bliskie relacje partnerskie z globalnymi dostawcami rozwiązań sieciowych, głosowych oraz przechowywania danych. Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane ze sprzedażą i obsługą systemów IT.

Rozwiązania branży teleinformatycznej

Prowadzimy z sukcesem biznes od 1992 roku.

Dzięki naszemu blisko 30-letniemu doświadczeniu w branży teleinformatycznej oferujemy rozwiązania, które pozwalają zoptymalizować koszty korzystania z platform głosowych, urządzeń do transferu i przetwarzania danych oraz zapewnić możliwość ich dalszej rozbudowy i modernizacji.

 

Obecnie oferujemy wszystkie rozwiązania z instalacji niskoprądowych w obszarach:

  • systemów teleinformatycznych
  • bezpieczeństwa
  • automatyki budynkowej
  • telewizji hotelowej
  • instalacji audiowizualnych
  • digital signage
Robienie interesu z nami to sama przyjemność

Sekwencja zdarzeń pozwalających zrealizować projekt:

01 Krok

Identyfikacja potrzeb

Na bazie udostępnionych planów przygotujemy koncepcję optymalnego rozwiązania oraz projekt zgodny z oczekiwaniami klienta.

02 Krok

Złożenie oferty

Na podstawie zaakceptowanej koncepcji przygotujemy szczegółową ofertę handlową wraz z propozycją harmonogramu realizacji.

03 Krok

Podpisanie kontraktu

Przystępujemy do realizacji projektu, opracowania dokumentacji powykonawczej oraz szkolenia pracowników.

Proponowane przez nas rozwiązania gwarantują inwestorowi dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie telematyki, obszarów bezpieczeństwa oraz wygody i komfortu oferowanych przez czołowych światowych dostawców.

Wspólnie z firmą A.W. Klima

Oczekiwania inwestorów doprowadziły do połączenia sił, aby wspólnie z firmą A.W. Klima, która od ponad 30 lat specjalizuje się w instalacjach klimatyzacji i wentylacji móc oferować rozwiązania w tym obszarze.

Dysponując zespołem o tak dużym doświadczeniu w wielu obszarach na bazie licznych projektów, możemy oferować naszym klientom doradztwo informatyczne, techniczne i biznesowe.